خصوصیات یک سئو کار حرفه ای


خوش آمدید


اینجا ایستگاه پایانی برای ارایه خدمات سئو  به سایت هایی است که تازه تاسیس و نوپا بوده و یا تا این لحظه از خدمات سئو بصورت مناسب برای بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ استفاده بهینه ننموده اند. و البته ما امید داریم که این سایت پایان کابوس شما در بهره مندی از خدمات سئو برای سایت تان باشد. پس همچنان مطالب سایت ما را دنبال کنید تا به هدف خود از دریافت خدمات سئو برسید.


در مورد سئو کار حرفه ای بیشتر بدانید


یک سئو کار ماهر ، کسی است که به اصول سئو اشراف کامل دارد و توصیه ها و الگوریتم های گوگل را در اجرای مناسب سئو سایت بطور کامل رعایت می کند. از آنجائیکه انجام امور سئو کاری زمانبر می باشد ، یک سئو کار حرفه ای از صبر و حوصله زیادی برخوردار است. به لحاظ تکنیکال ، به اصول لینک سازی داخلی و خارجی اهمیت زیادی می دهد. همچنین سعی در بررسی محتوای منتشر شده در سایت های تحت سئوی خود نموده و علاوه بر آن به مقالات و محتوای نوشته شده در سایت های رقباء خود توجه زیادی دارد. سئو کار حرفه ای روزانه در تلاش است تا محتوای نوشته شده در سایت های خود را بروز نماید.


حقوق و مزایای یک سئو کار حرفه ای


در کشور هایی نظیر آمریکا و کانادا متوسط حقوق یک سئو کار ماهانه 5 الی 7 هزار دلار می باشد و این مبلغ در کشورهای اروپایی نظیر انگلیس ، فرانسه و آلمان بین 4 الی 5 هزار دلار در ماه می باشد. در ایران متوسط حقوق ماهانه یک سئو کار حرفه ای و ماهر مبلغ 5 الی 10 میلیون تومان می باشد که در مقایسه با حقوق یک سئو کار خارجی بسیار کم است.لازم به ذکر است که این مبالغ صرفا برای انجام روزانه خدمات سئو مشخص و از پیش تعریف شده در یک شرکت عرضه خدمات سئو می باشد.

معمولا در این شرکت ها هر سئو کار وظایف مشخصی دارد. در این شرکت ها ، پارامتر زمان برای انجام پروژه سئو ، محدود به انجام وظایف یک سئو کار مشخص نمی شود و عملکرد سئو کار در چارچوب کار گروهی ارزیابی می شود. در ایران وظایفی که برای یک سئو کار حرفه ای پیش بینی می شود ، بیشتر از حد وظایف سئو کار شرکتی است و به همین خاطر مزایا و حقوق یک سئو کار حرفه ای قطعا بیشتر از مبالغ اعلام شده خواهد بود.سئو کار حرفه ای و مشاوره سئو


لازم است بدانید که هدف اصلی از مشاوره آنلاین سئو ، در مرحله اول ، شناخت اولیه شما بازدید کننده محترم با نماینده گروه سئو کار می باشد. در مرحله دوم یادآور می شویم که حضور شما در این صفحه از سایت که احتمالا موضوع مشاوره آنلاین سئو ، بوده ، حاصل اعمال اصول کامل سئو در این سایت به کمک مجموعه ای از سایت های زیر مجموعه گروه سئو کار می باشد. از نظر ما ، آشنایی شما با ما حاصل تلاش شبانه روزی همکاران سئو کار این سایت می باشد. لذا شک نکنید که دریافت مشاوره آنلاین سئو از گروه سئو کار ، حرکتی رو به جلو برای رشد سریع سایت و کسب و کارتان خواهد بود.


سایت گروه سئو کار ، در ابتدای همکاری با شما ، ضمن ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی در زمینه وضع سئو سایت شما ، آماده ارائه کلیه خدمات سئو ، بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای با ارزان ترین تعرفه سئو می باشد.


هزینه مشاوره آنلاین و تلفنی ، مبلغ 100 هزار تومان می باشد. در این مشاوره دو مرحله ای ، ابتدا با دریافت اطلاعات اولیه در مورد سایت مورد نظر شما و طرح پرسش و پاسخ مختصر و مفید در مورد عملکرد سایت و درخواست های کارفرما ، در جلسه دوم ، گزارش وضعیت و ارائه راه کارهای موثر برای بهبود سئو و رشد سریع سایت مد نظر شما ، به تفصیل ، تشریح می شود. ضمنا ، پس از پایان مدت مشاوره سئو ، پشتیبانی آنلاین و پاسخگویی آنلاین در مورد امور سئو سایت شما ، به مدت یک ماه و بصورت آنلاین ادامه خواهد داشت.


سئو کار حرفه ای و گروه سئو کار


لازم است بدانید که این سایت با عنوان گروه سئو کار ، یک سایت کاملا سئو شده می باشد. این به مفهوم آنست که شما پشتوانه بسیار قوی از یک گروه حرفه ای و متخصص در زمینه ارائه خدمات سئو سایت ، خواهید داشت. همچنین بهتراست بدانید که این گروه در یک ائتلاف چند جانبه و در زمان بسیار کوتاه با بهره مندی از تکنیک های مختلف سئو ، در جغرافیای سئو ، ظهور کرده و اینکه شما در حال حاضر مطالب این سایت را مطالعه می کنید ، حاصل عملیات سئو انجام شده توسط گروه سئو کار آنهم در مدت زمان بسیار کوتاه هستید. لذا مجموعه سابت های گروه سئو کار ، رزومه باارزشی برای انواع خدمات سئو ارزان قیمت ما می باشد.


قیمت های بسیار متفاوتی برای انواع خدمات سئو سایت ها معرفی می شود. از حق مشاوره سئو ، ساعتی 800 هزار تومان گرفته تا پلان های خدمات سئو از مبلغ 1 میلیون تومان الی یکصد میلیون تومان برای خدمات سئو در سایت های عرضه خدمات سئو ، اعلام می شود.


از دیدگاه ما این قیمت ها ، هیچ پایه و اساس منطقی و علمی ندارند. اکثر همکاران سئو کار خدمات سئو ارزان قیمت ارائه نمی دهند ، چون با برون سپاری بخش های مختلف فرایند سئو به دیگران ، باعث اتلاف بودجه کارفرمایان می شوند. یکی از مهمترین عامل افزایش قیمت و تعرفه خدمات سئو ، ریپورتاژ های غیر اصولی می باشد. همه ریپورتاژ ها با هدف کوتاه کردن زمان سئو سایت ها انجام می شود که البته با پولی که از کارفرما دریافت می شود. ولی متاسفانه عمر این بهبود رتبه بواسطه ریپورتاژ ها بسیار کوتاه و کم اثر می باشد.

 

سئو کار حرفه ای با روحیه کار تیمی


امروزه با توجه به رشد سایت ها و تجربه سئو کار ها و به اشتراک گذاری دانش سئو ، کار انفرادی در سئو ، معنی و مفهومی ندارد و یک سئو کار حرفه ای ، باید عضوی از یک گروه سئو کار بوده باشد و کلیه خدمات سئو در قالب یک گروه یا تیم سئو کار تعریف شده و اجرا شود.


خصوصیات یک سئو کار حرفه ای

 در وحله اول یک سئو کار حرفه ای ، فردی خلاق ، صبور ، محقق و کنجکاو به اوضاع و احوال جغرافیای کار سئو می باشد. اخبار ، رویدادها و مقالات تخصصی و آموزشی مختلف در حوزه سئو را مطالعه و بررسی می کند . سعی در بروز نگه داشتن دانش سئو خود می نماید. شیوه های تحلیل و پردازش داده ها و اطلاعات مرتبط با سئو سایت ها را بررسی می نماید. از کلیه ابزارهای موجود در دنیای سئو ، برای پیشبرد اهداف سئو خود استفاده می کند. سئو کار حرفه ای ، هیچ وقت به دانش خود برای پیشبرد اهدافش بسنده نمی کند و همیشه سعی در کسب اطلاعات بروز در حوزه کار سئو می باشد.


خط قرمز سئوکار حرفه ای

 مهمترین پارامتر به عنوان خط قرمز یک سئو کار حرفه ای ، رقابت ناسالم در زمینه تخریب فعالیت سئو یک سایت توسط دیگر سئو کارهای رقیب می باشد.