معرفی بهترین سایت های رپورتاژ آگهی در حوزه تبلیغات اینترنتی و اطلاع رسانی - گروه تبلیغات


در این صفحه لیست سایت های جدید جهت درج و انتشار مقاله و رپورتاژ آگهی در حوزه تبلیغاتی اینترنتی ، اطلاع رسانی و دیجیتال مارکتینگ معرفی شده است.

اگر نیاز به مطالعه مقاله آموزش رپورتاژ آگهی را داشتید از لینک فوق استفاده نمایید.


سری اول لیست سایت های محبوب من

سایت شماره 1 : gpads.ir - جی پی ادز - جی پی ADS - گروه تبلیغات

ADS - خدمات درج آگهی و تبلیغات اینترنتی ویژه کسب و کار های اینترنتی 


امکان ثبت و سفارش انتشار انواع آگهی و تبلیغات اینترنتی جهت معرفی سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی و فیزیکی در حوزه ها و دسته بندی های مختلف در این سایت وجود دارد.
در سایت GPAds ، علاوه بر امکان ثبت و انتشار انواع آگهی های تبلیغاتی ، مطالب و مقاله آموزشی متنوعی درباره حوزه تبلیغات بخ خصوص تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ، وجود دارد.


ثبت آگهی تبلیغاتی

در سایت GPAds امکان درج، انتشار و ثبت انواع رپورتاژ آگهی در زمینه های مختلف مقدور است. در این سایت هر رپورتاژ آگهی در دسته بندی متنوع قابل انتشار می باشد.

متن رپورتاژ آگهی تبلیغاتی باید در قالب یک مقاله سئو شده تهیه شود. درغیر اینصورت قابل انتشار در سایت نخواهد بود.مقاله تخصصی و عمومی یا دانشگاهی

در سایت GPAds ، امکان درج و انتشار انواع مقاله عمومی و تخصصی و حتی دانشگاهی در حوزه ها و رشته های مختلف وجود دارد.

امکان درج لینک مقالات منتشر شده در سایت های دیگر و یا سایت های مرجع در مقاله منتشر شده در این سایت وجود دارد.

همه مقاله ها باید از نظر رعایت اصول سئو، مناسب باشد. یعنی مقاله سئو شده در این سایت قابل انتشار خواهد بود.


تبلیغات اینترنتی کسب و کارها

در این سایت امکان معرفی، اطلاع رسانی و انتشار آگهی های تبلیغاتی کلیه کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی در زمینه های مختلف اعم از فروش ، آموزش ، خدمات و تولید ، وجود دارد.سایت شماره 2 : gpsite.ir - جی پی سایت - جی پی Site

معرفی و تبلیغ سایت و فروشگاه - بهترین سایت و فروشگاه - تبلیغات سایت و فروشگاه - ثبت سایت و فروشگاه


در سایت GPSite ، امکان ثبت و معرفی انواع سایت های عمومی و تخصصی و سایت های فروشگاه اینترنتی و غیر اینترنتی جهت اطلاع رسانی و تبلیغات اینترنتی وجود دارد.

در این سایت ، امکان ایجاد یک صفحه اختصاصی برای هر سایت وجود دارد. هر سایت متناسب با نیاز خود ، می تواند خدمات خود را در قالب یک مقاله یا صفحه اختصاصی بصورت یک رپورتاژ آگهی در این منتشر نماید.

با توجه به امکان دسته بندی اختصاصی مطالب ومقالات در این سایت ، هیچ محدودیتی در انتشار انواع رپورتاژ آگهی در این سایت وجود ندارد.

این سایت بنا دارد به مرور زمان در قالب مقالات عمومی و اختصاصی اقدام به معرفی بهترین سایت ها و فروشگاه ها از جنبه های مختلف ، اقدام نماید.

فروشگاه های اینترنتی یا غیر اینترنتی ، می توانند جهت معرفی محصولات و کالاهای قابل عرضه خود ، اقدام به ایجاد مقاله معرفی محصول یا کالا نمایند.

همانطور که قبلا اشاره شد ، شرط انتشار مقالات و رپورتاژ آگهی ها ، رعایت اصول سئو در تهیه و نوشتن مقالات سئو شده می باشد.سایت شماره 3 : gpjobs.ir - جی پی جابز - جی پی Jobs

معرفی سایت کاریابی - آگهی استخدام - آگهی های شغلی - فرصت شغلی - دسته بندی و ثبت شغل - بانک مشاغل

امکان ثبت ثبت مشاغل ، آگهی استخدام ، آگهی شغلی و تبلیغات مشاغل و تبلیغ کسب و کار ها در این سایت وجود دارد.

سایت GPJobs ، قرار است به عنوان مرجع آگهی های استخدامی و شغلی و معرفی فرصت های شغلی و در نهایت به عنوان یک سایت کاریابی برای کارجویان و معرفی کارفرما ها، تبدیل شود.

در این سایت بخش آموزشی ویژه آموزش های عمومی و تخصصی در زمینه انواع مشاغل و کسب و کار ها وجود دارد. در این سایت مقالات محتلف جهت معرفی دسته بندی مشاغل و قرار می گیرد.

همچنین کارفرمایان شامل شرکت ها ، موسسات و مدیران مشاغل و کسب و کارها میتوانند آگهی های جذب نیرو در این سایت منتشر نمایند.


امکان درج و انتشار انواع رپورتاژ آگهی برای معرفی فرصت های شغلی و آگهی استخدامی و شغلی و حتی معرفی صاحبین مشاغل در این سایت مقدور است.


همانطور که در بخش های قبل اشاره شد ، شرط انتشار مقالات و رپورتاژ آگهی ، رعایت اصول سئو در نوشته مقاله می باشد. یعنی مقاله سئو شده امکان نشر و درج در این سایت را دارد.